В що вкладувати гроші під час кризи.Нерухомість. Частина 2

Для тої людини, у якої є сума в розмірі від 100 тисяч до 1-2 мільйонів доларів і яку він хотів би зберегти, підходить не будь-яка нерухомість, а тільки та, що відповідає конкретному набору вимог.

Ось ці вимоги:

1. Елітність. Причому це повинна бути безумовна елітність, елітність без усяких натяжок. Елітність визначається, насамперед, місцем розташування. У кожному разі мова може йти тільки про Москву, Санкт-Петербург, Києв.  Воронеж, Новосибірськ, Донецьк і подібні нестоличні міста не годяться У Києві — це Печерськ, Липки й Хрещатик. У цих районах ціни на нерухомість в елітних будинках ніколи ні при якій кризі не впадуть, а будуть тільки рости. Виключення можуть скласти тільки ті дуже рідкі випадки, коли в забудовника утворилася фінансова діра в якихось інших проектах, або коли купив квартиру в інвестиційних цілях приватний інвестор у чинність яких-небудь особистих обставин надзвичайно терміново має потребу в грошах. Тільки в цих випадках може йти мова про тимчасове падіння цін на окремі об'єкти. Місце розташування об'єкта у вищевказаних районах теж має масу нюансів: або це гучна вулиця із жвавим рухом (тоді це мінус до елітності), або це затишний тихий провулок у п'ятистах метрах від цієї вулиці (тоді це великий плюс).

Елітна нерухомість у вищевказаних районах завжди живе своїм життям, мало залежить від будь-яких криз.
Крім місця розташування елітність визначається характеристиками будинку, у якому розташована квартира: архітектура будинку (або це гарний будинок, або не дуже); якість зовнішньої обробки; чи є в будинку своя прибудинкова закрита територія; чи є на цій території озеленення й дитячі майданчики; чи є в будинку підземний автопаркинг із достатньою кількістю місць, що перевищують в 1,5-2  рази кількість квартир (у противному випадку вся прибудинкова територія буде заставлена автомобілями мешканців і гуляти прийдеться між ними); яка якість планувань квартир; які розміри і яку обробку мають вхідні групи, холи й коридори (в елітного будинку все це повинне бути оброблене як у дуже гарному п'ятизірковому отелі); наскільки якісні й дорогі ліфти є в будинку; яке якість планування квартири, якість інженерних комунікацій, чи є в будинку автономна резервна система життєзабезпечення (автономне опалення, електропостачання, водопостачання й т.д.); яке якість видів з вікна квартир (або це гарні види на місто або на паркову зону, або це вид на вікно будинку, що перебуває в 10 метрах навпроти вашого, у результаті чого вам доведеться постійно тримати свої штори на вікнах запнутими); яка система охорони будинку; є чи в ньому басейн і спортзал; як організований сервіс для мешканців і т.д.

Залежно від відповідей на ці питання — будинок або є елітним, або не повністю відповідає критеріям елітності, щоб вам при цьому не говорили самі забудовники. Забудовники взагалі люблять не елітні або не дуже елітні об'єкти позиціонувати як елітні.

window.google_render_ad(); 2. Іншим дуже важливим критерієм є можливість комерційного використання цієї нерухомості. Це важливо для
 тієї нерухомості, що купляється, щоб зберегти й преумножити свої гроші. Тобто це повинна бути така нерухомість, що ви зможете здати в оренду – будь це квартира, або приміщення під магазин. Квартира повинна бути найбільш затребуваних на ринку оренди розмірів – бажано одно-двухкімнатной, не більше.
Якщо мова йде про приміщення, придатному для розміщення магазина або кафе, то тут критерій елітності, зазначений вище як самий головний для квартир, не обов'язковий. Тут важливе місце розташування — жваве місце з дуже великою прохідністю людей. Причому бажано, щоб це було приміщення з окремим входом.

Перша й друга вимоги – елітне місце розташування нерухомості, елітні якості будинку й конкретної квартири й можливість комерційного використання нерухомості чи визначають ліквідна це чи нерухомість ні. Це винятково важливо для правильного вибору об'єкта, у якому Ви збираєтеся зберегти свої гроші.
Але крім цих двох вимог є ще один важливий критерій — це вартість об'єкта, його доступність за ціною саме для Вас.

На жаль, елітне житло коштує дуже дорого. Елітні квартири в місті повинні бути великими й зручними для мешканців. Звичайно ця площа становить не менш 100 кв. метрів, як правило, 150 і більше кв. метрів. Вартість квадратного метра в по-справжньому елітному будинку в Москві становить 20000 доларів і більше. Тому «вхідний квиток» на цей вид нерухомості в Москві звичайно становить від 2 млн. доларів і вище. У Києві й Санкт-Петербурзі –трохи менше. Гарні приміщення під магазин або кафе в людному місці, розташованому в центральному районі Москви, Києва або Санкт-Петербурга коштують ще більше. Та й практично немає у вільному продажі таких квартир або торговельних приміщень.
Але в кожному разі надзвичайно висока ціна «входу» є майже непереборною перешкодою для тих, у кого коштує завдання зберегти суму в розмірі 100 000-2 000 000 доларів.

Що ж, виходить, що інвестувати в елітну нерухомість людині не має вільних декількох мільйонів доларів неможливо?

На це запитання я вам відповім в третій частині моєї статі.

З надією на краще, завжди ваш Віталій.

В що вкладувати гроші під час кризи.Частина 1.

Усе, що завгодно, але тільки не тримати їх у грошах, причому в будь-яких грошах — доларах (небезпечніше всього), рублях, фунтах стерлінгів, гривнях, монетах і т.д.

Зберегти їх можна лише в виді майна, що буде в ціні й після подій, що відбуваються. Не підходять автомобілі. При першій паніці у нашій жержаві, наприклад, багато хто купували машини для того, щоб гроші не пропали зовсім (тоді йшла мова про падаючу гривню). Автомобіль дешевшає на 15% через тиждень після покупки й на 50 %, через 3 роки, тому, купуючи його, ви відразу прирікаєте себе на фіксацію збитків. Ваші гроші не можуть повністю зберегтися, не говорячи  вже про те, щоб вирости.

По цих же причинах не годяться й будь-яке інше побутове майно, одяг і т.д.

Дуже непоганий варіант – предмети мистецтва  (картини, скульптури) від відомих майстрів. Але «вхідний квиток» для такої покупки починається з мільйона доларів, легко можна нарватися на підробку, для зберігання потрібна дуже великий  банківський осередок, вартістю 5-6 тисяч доларів на місяць.

Ювелірні прикраси — мають свої плюси й мінуси. У їхній ціні закладена занадто велика  складова вартості — праця майстра ювеліра, щодо якого дуже важко спрогнозувати чи збережеться її вартість через кілька років або  сильно впаде в ціні.

Якісні дорогоцінні камені – непогана можливість  перечекати кризу. Є один недолік — після такої глобальної кризи вони можуть відновлюватися в ціні не відразу, а протягом 3-5 років, тому що людям спочатку треба буде вирішувати більш важливіші завдання — що їсти, де жити, у що одягатися, як відтворити й розвивати бізнес, а тільки потім, як трохи заощадять гроші на покупку дорогоцінних каменів.

Гарний варіант — купити невелике продовольче підприємство, тому що при будь-якій кризі життя не зупиниться, а їсти люди будуть завжди. Але тут свої мінуси — чи переживуть кризу корівки (якщо це молочна ферма), якщо на якийсь час їх не  буде чим годувати, чи не занадто великі будуть видатки на зарплату робітників, на освітлення й опалення підприємства, чи витримає підприємство конкуренцію інших, таких же підприємств? Загалом, це дуже морочливе й ризиковане майно.

Золото в злитках — один із кращих варіантів, з огляду на особливе відношення до золота з боку групи людей, яких я назвав «мозком». Вони золото дуже щиро люблять і глибоко поважають уже протягом майже тисячі років. Вони ніколи не дадуть йому по-справжньому впасти в ціні. Але все це стосується не будь-якого золота взагалі, а саме їхнього золота, того золота, яким володіють вони. На Ваше золото це не поширюється. Золото — це вічна цінність, тому підвищення цін на нього можна чекати вічно, ну або 5-7-10 років. Золото в потрібний момент буде коштувати й 2, і 3 тисячі доларів, замість сьогоднішніх 800.

Чи впевнені Ви в тім, що ця ціна вигыдна для Вас, щоб ви змогли одержати пристойні багато прибутки? Я особисто не став би грати в цю гру. Це історичний бізнес групи людей і туди ходити стороннім не треба.

 

Продовження буде!!!

 

Зажди ваш, Віталій!

Правила пошуку роботи й написання резюме в період економічного спаду.

Безробіття, викликане економічним спадом, збирає у свою армію усе більше людей. Майже кожна сьома родина зіштовхнулася із втратою роботи. Страшно представити, що буде далі. Але, що, же робити тим, кого звільнили. Слова про те, що ти такий не один мало кого зможе нагодувати, а співчуття тільки збільшує депресію.

Після звільнення дуже важливо якнайшвидше стати на облік у центр зайнятості, щоб вони почали шукати вам роботу відразу ж. Не варто намагатися сховати від друзів і знайомих те, що ви залишилися без роботи, тому що вони можуть запропонувати вам вакансію або сказати, де бачили оголошення про роботу. Шукайте роботу з оголошень у газетах, журналах та Інтернеті. Не захоплюйтеся неправдоподібними оголошеннями, які за годину роботи пропонують заробіток від 100 доларів або, не вказуючи обов'язку, пишуть про позахмарну заробітну плату. Пам’ятайте , зараз криза й багато хто хочуть знайти роботу, тому серйозні роботодавці навряд чи стануть пропонувати велику місячну ставку. Не варто намагатися  в пошуку вакансії знайти роботу  за фахом, тому що вона може виявитися зараз не затребуваною, переглядайте всі можливості працевлаштування, які допоможуть прокормити себе й родину.
Також розсилайте резюме. Але, у нинішній ситуації його написання вимагає грамотного підходу.Зараз потрібно перелічити не тільки всі місця, де ви працювали, а й указати всі досягнення на них, тому що кількість резюме, які одержує потенційний роботодавець, зросло в кілька сотень раз. Вашою же основною метою є, те щоб із всіх кандидатур була обрана, саме, ваша. Не варто тільки додавати не правдиву інформацію, тому як у наш час її перевірка не займає багато часу й через одну маленьку неправду можна втратити гарний шанс влаштуватися на роботу. Ще одним важливим пунктом при складанні резюме є грамотно написаний текст, що, фактично, дає перше подання про людину. Крім розміщення резюме в Інтернеті, спробуйте розіслати його приклади в компанії. Якщо ви вирішили відправити його в компанію, то попередньо вивчите всю доступну інформацію про підприємство й укажіть, чим зможете допомогти їй. Не варто припиняти розсилання резюме чекаючи відповідей, продовжуйте пошуки. Рано або пізно результати такої діяльності принесуть свої плоди.
Ретельно готуйтеся до співбесіди, продумайте відповіді на питання, зберіть всі необхідні документи, які зможуть збільшити ваш професіоналізм. Наприклад, сертифікати, дипломи або грамоти.
Постарайтеся детально вивчити діяльність фірми, щоб ви могли вільно міркувати про її зльоти або промахи.

 

 

Завжди ваш, з надією на краще,Віталій.

Чому ми не можему досягати поставленних цілей?!!!

Для мене, та напевне для кожного з нас це обовязковий набір. Та як би там не було, основу життя складають інші цілі-буденні проблеми, вийти з яких переможцем намагається кожен з нас. Так саме вони-маленькі перемоги дають мені сили для подальших здобутків. На перший погляд  робити зранку фізичні вправи-це мета. Так, безперечно. Не кожен з нас іх робить, але я впевненний, що кожна людина про це мріє. Чому ж ми тоді зважаємо і лінуємось.

  Головна наша проблема-ми не вміємо ставити цілі  та їх досягати. Так не вміємо й не хочемо. Скажіть будь-ласка, якщо ви поставили перед собою ціль, наприклад, робити  тіж самі фізичні впарави кожного ранку, які думки приходять вам після цьго на думку. Можете не відповідати, я сам відповім-це ж потрібно буде на 10 хвилин раніше вставати з ліжка або зменшити ранковий сеанс прогулянок по сторінках Інтернету. Чому ми одразу думаємо про проблеми з якими ми можемо зіштовхнутися, коли будемо рухатись на зустріч своїй мрії. Чому ми не думаємо про ті позитивні події, які знами стануться, коли ми досягнемо мети. Це ж набагато краще. Звістно. Думаючи лише про проблеми, ми самі себе відштовхуємо, віддаляємося від своєї мети. Ви скажете це дрібниці-ні це помилка. Якщо ви не можете виходити переможцем з таких ситуацій, про які великі перемоги та здобудки може йти далі мова.

  Можу Вас запевнити, достатньо однієї перемоги і все – більше себе примушувати не буде ніякої потреби. Я не знаю, яку ціль ви виберете, для кожного вона буде своя, але результат буде одтн-ви станете впевненнішим й ті інші життєві проблеми стануть не такими вже й не здоланними.

 

 

Завжди ваш,Віталій

Копірайтинг-новий антикризовий спосіб заробітка.

Криза! Як не хочеться більше чути цього слова.Але що поробиш. Так саме вона примушує нас знаходити інші способи заробітку-хтось здає цінні товари в лобард, хтось намагається економити. Ви скажете до чого я веду- хочу вам порекомендувати один спосіб заробітку-зайнятися копірайтингом, або простіше написанням статей. Зараз в інтеренті існує велика кількість бірж по наданню послуг копірайтинга. Я не буду всіх іх пререраховувати, я наведу лиш одну Всё для копирайтеров . Гарна біржа я там уже півроку працюю.  Гарний сервіс, непогані заробітки. Можна знайти постійних замовників.  Я собі на зароблені в такий спосіб гроші вже купив новий ПК  та пилесос. Якщо ж таки захочете спробувати, без допоміжної літератури вам не обійтися. Я наприклад, коли мені треба превести слово чи знайти потрібне слово користуюся онлайн переводчик-гарно організованний сервіс, можна сказати з розумом. Спробуйте не пожалкуєте.

Завжди ваш,Віталій

Чи варто відпочивати під час кризи.

Чому тимчасові фінансові проблеми так негативно впливають на нашіх співвітчизників? В останній час все частіше я став чути від своїх друзів та колег по роботі негативні роздуми про майбутній відпочинок-цього літа не поїду відпочивати грошей немає, краще до родичів в село поїду, чим не відпочинок-свіже повітря, гарна природа. А тепер згадайте-куди останній час ви їздили відпочивати-Анталія(Турція), Египет, Австрія. Так, гарні міста для оздоровлення та поповнення сил. А тепер скажіть- чим гірше вфідпочивати в країнах бувшуго радянського союзу, наприклад в Узбекістані (Uzbekistan Travel) . Чим гірше там, як по мені навіть краще. Неймовірна історія, велика кількість історичних міст та пам"яток, та сама пустеля. Ви скажете не цікаво, а чим краще в Єгипті, тим що там є сучасно обставлені оазиси.

Так зараз тяжко, але не треба забувати про себе піклуватись. Саме від того як ви відпочинете влітку залежать результати вашої роботи.

 

З найкращими побажаннями,Віталій.

Міждународний форум «Інтернет –Україна-2009»

 Якщо ці слова про Вас тоді ласкаво прошу завітати на міждународний форум «Інтернет –Україна-2009», який проходитиме  в столиці нашої держави-Києві в період з 21 по 24 квітня включно. Організаторами цього дійства є національний комплекс «Експоцентр України» та група компаній «Industrial Media».В рамках заходу будуть проведені різноманітні конференції,круглі столи, основними темами яких будуть перспективи розвитку українського електронного бізнесу, розроблення та внесення деяких змін в чинне законодавство країни, які б сприяли розвитку українського інформаційного простору в сфері надання інтернет — послуг.

Велику частину часу відведено на вирішення проблеми покрашення українського ринку інтернет реклами. Сучасні методи  підходу  створення реклами, креативне мислення-ось все те чого не вистачає нашій рекламі. Кожне побажання, кожна ваше слово можуть стати в нагоді при вирішенні тієї чи іншої проблеми. Під час конференцій також будуть підняті проблеми захисту дітей від негативних факторів. Кожен з нас знає скільки негативної інформації можна знайти на сторінках мережі. Гадаю не треба вкотре нагадувати до яких наслідків це може призвести. Саме потік негативної інформації с з екранів телевізорів та сайтів –є головною проблемою нашого суспільства.

  Крім цього,  на вас чекають нові знайомства. Чого варте лише  спілкування з відомими фахівцями. Ви зможете поставити їм ті запитання, на які ви були не в змозі самі дати змістовну відповідь і отримати цікаві поради у вирішенні тих чи інших нагальних питань. Можливо саме розмови з колегами, сприятиме розвитку вашому карьерном та професійному рівню, стане поштовхом для відкриття своєї справи в всесвітній мережі.

  Отже ласкаво просимо Вас! Двері нашої конференції завжди відкриті для Вас.

До зустрічі на форумі!

 

З найкращими побажаннями,Віталій.

Випускнику,ким хочеш бути!

   Економісти обіцяють, що фінансова криза протриває кілька років і тому сьогоднішнім абітурієнтам вузів потрібно дуже добре подумати над вибором майбутньої професії.
За прогнозами фахівців, після кінця економічної кризи Україна буде відновлювати життєво необхідні сектори економіки. У них, безумовно, входять банківський сектор і виробництво.
Тому абітурієнтам не варто реагувати панікою на те, що професії пов'язані із цими секторами, на даний  момент, є незатребуваними. Заробітні плати, природно, будуть не занадто високими, як сподівається більшість людей. Висновок, якщо ви випускник виражаєте бажання вчитися на юриста, економіста, менеджера, маркетолога, програміста й т.д., те це не виходить, що в майбутньому він не знайде собі робочого місця.
З погляду затребуваності непоганими професіями є професії викладача й лікарі. Нехай вони не занадто престижні, але дозволяють мати постійну заробітну плату й гарантії держави, що останнім часом стало розуміти, що суспільство може бути зруйноване без кваліфікованих громадян і нормальної медичної допомоги. У зв'язку із цим, парламентарії намагаються піднімати заробітні плати й виділяти соціальну допомогу людям з такими спеціальностями.
Не варто залишати без уваги й робітничі спеціальності. Наприклад, до початку кризи український ринок праці гостро мав потребу в таких працівниках як електрозварювачі, сантехники, фахівці з обробки дерева, збору меблів. Так, престиж цих спеціальностей невеликий, але через гострий дефіцит цих фахівців заробітні плати були далеко не маленькими.
Що ж стосується теперішнього часу, то попитом користуються фахівці, які розробляють стратегії виходу із кризи, менеджери, аудитори й економісти.
От такі прогнози дають експерти на найближчий час. Може й правда не варто дивитися на престиж тої або іншої професії, а вибирати те, що вам по душі. Якщо робота буде приносити радість, то людина буде намагатися стать фахівцем у ній, відповідно, чим вище кваліфікація й уміння, тим більше буде заробітна плата.

 

При підготовці данной статті були задіяні матеріліи з сайтів www.tour-oboz.ru та anticrizis.com.ua

 

З надією на краще, завжди ваш Віталій.

Що люди купують у кризу!

Також багато громадян з метою економії воліють готовити їжу самостійно, а не ходити по кафе й ресторанам.
Основні категорії товарів, на які різко впав попит це побутова техніка й електроніка, меблі й прикраси. На сьогоднішній день лідерами в плані продажів можна назвати такі продукти харчування як дріжджі, борошно, крупи, м'ясо, сири й звичайно, алкоголь. Що ж стосується солодкого й десертів, то в період економії кількість їхніх продажів зменшується.
Збільшення попиту на сезонні товари також було відзначено. Як повідомляють експерти, раніше покупці звичайно не приділяли особливу увагу цієї категорії товарів і просто проходили мимо. Тепер же ситуація змінилася. Одним з пояснень подібного явища можна назвати все ту ж економію й прагнення людей скоротити видатки на подарунки до весняних свят.
Ще одним видом товарів, які явно користуються попитом, не дивлячись на їхню ціну, є кошти запобігання. Мало хто із громадян у важкий економічний період хоче заводити дитини, тому й предохраняються.
Як відзначають аналитики, на сьогоднішній день на ринку багато товарів, які перестали майже повністю користуватися попитом у покупців. До таких категорій можна віднести фотоапарати й плівки, принтери, комп'ютери, телевізори, мобільні телефони. Поясненням сформованої тенденції можна назвати те, що ці товари не выднлсяться до групи першої необхідності й при бажанні без них можна обійтися або використовувати старі моделі, які є у всіх, а не гнатися за новинками. Якщо розглядати відсутність попиту на фототехніку, то народу зараз явно не до свят і фотографій через постійну погоню за коштами для проживання або виживання.
Не в  кращому стані знаходяться  справи й із продажем садового інвентарю й садової техніки, будівельних матеріалів і ванних приналежностей. По великому рахунку люди, перебуваючи в стані невизначеності й непевності в завтрашньому дні, просто перестали робити великі покупки.
Підводячи підсумки можна відзначити, що в період економічної кризи покупці відмовляються від непотрібних витрат і закуповують тільки необхідні продукти й речі. Хоча ще рік назад українці, відчувши якусь подібну стабільності, почали непогано купувати дорогу нерухомість, автомобілі й техніку з повною впевненістю в тім, що зарплата буде постійно. Однак трапився спад економіки й гроші знецінилися, а кредити залишилися, і гасити їх потрібно.

 Як би та м не було, а бути в курсі подій повинен кожен із нас. Якщо ваше хобі авто , знаходьте тематичні сайти, які завжди бавлять читачів цікавими новинами. 

 

Завжди ваш,Віталій.

Нарешті я вдома.

Привіт усім! Майже 50 днів я не відвідував свого блогу. Досить великий проміжок часу, але добре що він закінчився….

 

На жаль, розповісти про все зараз не маю часу, але гадаю вже завтра я поділюся з вами як я провів цей час.

 

Завжди ваш,Віталій!!!